<<<<   назад

Програма вихідного дня для дитячих груп
«ЗАГАДКИ КАРПАТ»

Черкаси - Львів - скельний монастир (Розгірче) - водоспад Кам'янка - Мертве озеро -
 фортеця Тустань (Урич) – Львів – Черкаси

 

1 день

19.00 Виїзд із Черкас

2 день

7.00 Приїзд на з/д вокзал Львова.

7.30 Сніданок (за дод.плату)

09:00 Виїзд зі Львова

10:00 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва ХІІІ-ХУІ століть. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому - церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-Зкм пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. По дорозі до храму минається пішохідний місток через ріку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Сколе.

13:30 Обід.

14:30 Прибуття до водоспаду Кам'янка, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Біля водоспаду можна скуштувати національні страви, поїздити кіньми та придбати сувеніри (факультативно). А бажаючи зможуть піднятися (біля 10-15хв стежкою вгору) до Мертвого (Журавлиного) озера з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів.

16:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (9-1 Звв.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько- волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею фортеці.

Приїзд до Львова.

18.00 Виїзд із з/д вокзалу Львова

3 день

7.00 Приїзд в Черкаси

 

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу. Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

 

Кількість осіб

Вартість на одну дитину (в грн.)*:

Дітей

Супровід.

15

1

230,00 + з/д проїзд

ЗО

1

195,00 + з/д проїзд


ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

 

У вартість входить:                                                                      У вартість НЕ входить:

- обід                                                                                                      -  факультативні заходи

- екскурсії згідно програми (крім факультативних)                       -    з/д проїзд

- вхідні квитки в музеї згідно програми (крім факультативних)

- постійний супровід гіда-екскурсовода

- трансфер по маршруту дня