<<<<   назад

Програма вихідного дня для дитячих груп
«КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ

Черкаси - Львів - скельний монастир (Розгірче) - фортеця Тустань (Урич) - водоспад Кам'янка - Мертве озеро - Воловець - водоспад Шипіт - г.Гемба (Боржавські Полонини) - озеро Синевір – Львів – Черкаси

 

1 день

19.00 Виїзд із Черкас

2 день

7.00 Приїзд на з/д вокзал Львова.

7.30 Сніданок (за дод.плату)

08:30 Виїзд зі Львова до Карпат.

10:20 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва ХІІІ-ХУІст. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому - церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-Зкм пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. Дорогою до храму минається пішохідний місток через річку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Урич.

13:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (ІХ-ХІІІст.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й ґалицько-волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею-фортеці. Переїзд в Сколе.

Обід

16:00 Прибуття до водоспаду Кам'янка, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Біля водоспаду можна скуштувати національні страви, поїздити кіньми та придбати сувеніри (факультативно). А бажаючи зможуть піднятися (біля 10-15хв стежкою вгору) до Мертвого (Журавлиного) озера з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів. 20:00 Прибуття до смт.Воловець. Поселення до готелю. Вечеря, нічліг.

3 день

Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус. 08:00 Сніданок. 08:45 Виїзд в Пилипець.

09:30 Огляд одного з найбільших водоспадів у Карпатах - Шипота (висота 14м). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано - це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає чисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо неперевершений. По дорозі до водоспаду огляд однієї з пам'яток дерев'яної архітектури Закарпаття - автентичної барокової Лемківської церкви Різдва Пресвятої Богородиці (с.Пилипець, 1672р.). Виїзд до ст.Карпати.

11:00 У випадку гарної погоди та достатнього світлового дня за Вашим бажанням підйом на крісельному витязі на гору Гемба, Боржавські Полонини, на висоту 1491м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Великий Верх, якими ми і насолоджуємося (факультативно за бажанням, 30грн./ос. в дві сторони).

Обід

14:00 Переїзд в Синевирську Поляну. Відвідування озера Синевир, яке є одним з найбільших та найкрасивіших озер Карпат, про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря і зачаровує своєю красою. Біля озера можна скуштувати карпатські страви, покататися на конях та й просто відпочити.

Повернення у Львів

Виїзд до Черкас.

4 день

7.00 Приїзд в Черкаси

 

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу. Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

Кількість осіб

Вартість на одну дитину (в грн.)*:

Дітей

Супроводж.

15

1

655,00 + з/д проїзд

ЗО

1

595,00 + з/д проїзд

ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

 

У вартість входить:                                                                      У вартість НЕ входить:

- проживання у готелі (1 ніч)                                                        -  Факультативні заходи

- харчування: 1 сніданок, 1 вечеря, 2 обіди                                  - Витяг на г.Гемба

- екскурсії згідно програми (крім факультативних)                      - з/д проїзд

- вхідні квитки на платні об’єкти (6 об’єктів)

- автобусне обслуговування за маршрутом

- постійний супровід гіда-екскурсовода

- страховка