<<<<   назад

 

СЛАВСЬКЕ

Українські Карпати - частина Східних Карпат, розміщена в межах України. Славське знаходиться на північному схилі Східних (Українських) Карпат на висоті 590 м. над рівнем моря в живописній долині злиття річок Опір і Славка (басейн Дністра) на гірському хребті Бескиди.

Славське - селище міського типу у Сколівському районі Львівської області, розташований в 137 км. від обласного центру - м. Львова і 28 км. від районного центру - м. Сколе.
З усіх боків селище оточене горами. Найвищі вершини — Кичерка (845 м), Плай (876 м), Присліп (990 м), Плішка (1038 м), Ільза (1066 м), Клива (1069 м), Писана Криниця або Довбушанка (1236 м), Високий Верх (1245 м), Тростян (1235 м).

Саме вони і складають основний ресурс розвитку Славська як переважно гірськолижного курорту. При перепадах висот в 300 - 600 м, схилах різної крутизни, такі ландшафтні умови є найкращими для занять гірськолижними видами спорту і для зимового відпочинку.

Зимовий відпочинок в Славському - це, перш за все, гірськолижний відпочинок в Славському. Схили селища підійдуть як для професійних спортсменів, так і для новачків. Вдале місце розташування селища створює особливий мікроклімат, завдяки якому лижний відпочинок в Славському триває до початку травня. На схилах гір розташовано декілька гірськолижних трас з витягами. Працюють ратраки. Ті, хто приїжджають на лижний відпочинок в Славському без власної екіпіровки, можуть узяти її напрокат. Практично в кожній садибі і готелі є пункти прокату. Зимовий відпочинок в Славському - ціни, який вас порадує своїм комфортом і доступністю. Відпочинок (Славське) – лижі, сани, сноуборди, яскраві враження і позитивнi емоції. Окрім катання гірськолижний відпочинок в Славському можна урізноманітнити катанням на снігоходах або квадроциклах по навколишніх полях і лісах Славська. Якщо ви віддаєте перевагу спокійнішому відпочинку в Славському – для вас багаточисельні культурні і розважальні програми. Зимовий відпочинок в Славському – це казка, дарована самою природою.

Досить розвинутою є мережа готелів, приватних садиб, туристичних баз та туристичних притулків з широким діапазон цін, які задовольнять кожного, хто приїхав на відпочинок в Карпати.

Відпочинок в Славському – це кристально чисте повітря, це прекрасні гірські пейзажі, це незабутні враження!