<<<<   назад

"МАМАЄВА СЛОБОДА" - 
В ГОСТІ ДО КОЗАКІВ!

 

 

 

 

 

 

 

 

"Україна - терра козакорум" - "Україна - земля козаків". Так сказав в середині XVII століття французький інженер-картограф Гійом ле-Васер де-Боплан. Саме тому за сім кілометрів від Хрещатика довкруг історичного урочища, в якому бере початок річка Либідь, на території 9,2 га відтворено тематичний дендропарк, або ж мовою офіційних документів куточок української природи, архітектури та побуту „Мамаєва Слобода".

Лише ступивши декілька кроків за царину – головну браму селища, Ви ніби на машині часу перенесетесь у козацьку добу 17-18 століття, а коли Ви відвідаєте унікальну козацьку триверху дерев’яну церкву Покрова Пресвятої Богородиці, завітаєте до садиби титаря, гончара, коваля, козаків-джур, ворожки, покатаєтесь верхи на конях, попрацюєте з ковалем чи гончарем та посмакуєте історичні традиційні українські страви у шинку «Коса над чаркою», Ви відчуєте себе справжніми українцями та на віч переконаєтесь: «Козацькому роду нема переводу!»

До Ваших послуг:

Екскурсії: «Україна – земля козаків» (історія України 17-18 століття);

Школа верхової їзди – Вас навчать як поводитись з конем, дадуть перші знання щодо того, як правильно сидіти, зупиняти, повертати коня, "розуміти" його. Всі заняття проводяться індивідуально з найкращими інструкторами.

Майстер-класи з народних промислів та ремесел (гончарства, ковальства, ткацтва, соломкоплетіння, вишивання, ліплення вареників, випікання хліба, приготування борщу).

Уроки народознавства. Ознайомлення  та введення в традиційну матеріально-духовну культуру, з викладенням теоретичної інформації яка за бажанням закріплюється практичними навичками.

Катання  на санях  та возах.

 

Програма екскурсійного туру:


7.00 Виїзд з м. Черкаси

10.00 Приїзд до Києва. Екскурсія по «Мамаєвій Слободі»

11.30 Вільний час

15.00 Виїзд з Києва.

18.00 Приїзд до Черкас.

 

До вартості входить:


-          проїзд комфортабельним автобусом;

-          вхідні квитки;

-          екскурсія;

-          страховка;

-          супровід від тур компанії.