<<<<   назад

Свято Пампуха
у   Львові

                            

 

       Цьогорічне Свято Пампуха запрошує поринути у вир Різдвяних традицій та доучитися всією родиною до створення Велетенського Пампуха.

       Також протягом Свята на Вас чекають:

Конкурс за звання «Кращий вертеп року». Виступи найкращих вертепів Галичини.

  Вертепні сценки, які хоча й міняються з часом, у своїй суті передають містерію Різдва та залишаються одними з найкращих оздоб найвеличнішого християнського Свята. Протягом трьох днів Свята Пампуха кожен зможе побачити декілька різдвяних вистав та обрати найкращу для себе.

"Конкурс господинь". До участі у цьому конкурсі запрошуються усі господині, що мають "фірмовий" рецепт Різдвяного пампушка. З давніх-давен випікання різдвяного смаколика мало містичний характер та вимагало неабиякої майстерності.  На Святі Пампуха Ви зможете усією родиною долучитися до випікання Пампушки просто неба та проявити усі свої кулінарні здібності.

"Конкурс пампухоїдів". Цікаве дійство, в якому беруть участь люди,які полюбляють поласувати різдвяними пампушками.

     У кожен день Свята на головній сцені відбуватимуться відбіркові тури серед претендентів на звання «Пампухоїд року» , а  в останній день буде обрано переможця!

     Цікава та насичена розважальна програма, конкурси для дітей та дорослих, Різдвяний ярмарок, Коляда та Різдвяні танці - це все «Свято Пампуха»!!!

 

 

Програма туру:

1 день

17.30 Зустріч із представником фірми на вокзалі.

18.11 Відправлення потягом №397 Черкаси – Львів

2 день

10.00 Прибуття до Львову

Пішохідна екскурсія по середньовічному місту "Лабіринтами львівських вулиць ...": фортифікації XIV-XV ст., Ансамбль Успенської церкви, монастирський домініканський костел і аптека-музей, Ансамбль площі Ринок - перлина епохи Відродження; міська Ратуша, Італійський дворик - унікальна триярусна ренесансна аркада-лоджія, єдина на Україну, історичний музей музей історичних коштовностей «Королівські зали», Латинська катедра, в дуеті з каплицею Боїмів - усипальницею багатих міщан і величний Бернандінскій монастир. Старовинний куточок Сходу - вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст., Проспект Свободи - своєрідний ансамбль еклектики і модерну. Відвідування Личаківського некрополя (на громадському транспорті) - місце, де покоїться прах відомих українців - І. Франко, М. Шашкевича, С. Крушельницької, а також не одного покоління жителів Львова.

Відвідання Свята Пампухи !!!

Відправлення потягом №42 Трускавець - Дніпропетровськ

3 день

6.15 Прибуття на ст. ім. Шевченка

Переїзд до Черкас (опл. самостійно) 

До вартості входить:

До вартості не входить:

§ Проїзд з/д транспортом;

§ Екскурсійне обслуговування (згідно програми);

§ Входні квитки (згідно програми).

§  Факультативні програми;

§  Особисті витрати.