<<<<   назад

На День  Батяра
до Львова

 

 

     Пояснити хто такий батяр не можливо, найближчі синоніми – гульвіса, відчайдух. Однак вони не відображають змістового наповнення, а головне – духу цього культурного феномену львівської міської культури початку ХХ ст. Утім, дух батярства можна уповні відчути на святі Батяра, що відбудеться у Львові на травневі свята.

     На День батяра охочі матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу, настрій, побут, стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство, що створило своєрідний міський фольклор, сформований в сер. ХІХ ст. – поч. ХХ ст. Батяри у розповідях старших людей отримали різні відгуки: від дрібних хуліганів до диваків з певним романтичним ореолом.

    І хоча справжніх батярів уже давно не залишилося, їх дух у Львові досі присутній. У цей день на вулицях міста можна побачити людей, вбраних по–батярськи. Протягом Свята проходять виступи батярів–музик, батярські танці та конкурс музичних колективів «Лабух шоу». На фестивалі кожен охочий зможе отримати батярське посвідчення.

 

 

Програма туру:

1 день

 

18.00 Зустріч із представником фірми.

Переїзд до м. Сміли (оплачується самостійно)

19.46 Відправлення із ст. ім. Шевченка потягом №41 Дніпропетровськ – Трускавець.

 

2 день

8.20.00 Прибуття до Львову

10.00 Пішохідна екскурсія по середньовічному місту "Лабіринтами львівських вулиць...": фортифікації XIV-XV ст., Ансамбль Успенської церкви, монастирський домініканський костел і аптека-музей, Ансамбль площі Ринок - перлина епохи Відродження; міська Ратуша, Італійський дворик - унікальна триярусна ренесансна аркада-лоджія, єдина на Україну, історичний музей музей історичних коштовностей «Королівські зали», Латинська катедра, в дуеті з каплицею Боїмів - усипальницею багатих міщан і величний Бернандінскій монастир. Старовинний куточок Сходу - вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст., Проспект Свободи - своєрідний ансамбль еклектики і модерну.

13.00 Поселення до готелю.

Відвідання  V Міського свята "День Батяра"!!

Вільний час

3 день

8.00 Сніданок. Виселення з готелю.

9.00 Екскурсія «Золота Підкова Львівщини». Олеський замок  – один із найкрасивіших замків Сідної Європи, місце, яке захищав сам Б.Хмельницький, місце, де народився майбутній король Ян ІІІ Собєський. Він оточений історією багатьох країн, легендами про кохання і, звичайно ж, привидами, які його охороняють.

Підгорецький палац - "Галицький Версаль", його стіни пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверків. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак.

Золочівський замок – це місце, оточене таємницями королівських сімей та легендами про лицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Як добре, що в нашій історії і в нашому житті залишаються речі, нерозгадані до кінця...

Обід (за дод.плату, близько 50 грн)

17.00 Прибуття в Львів. Відправлення потягом №42 Трускавець – Дніпропетровськ

4 день

 

6.15 Прибуття на ст. ім. Шевченка

Переїзд до Черкас (оплачується самостійно)

 

  

 

До вартості входить:

До вартості не входить:

§ Проїзд з/д транспортом;

§ Екскурсійне обслуговування;

§ Проживання;

§ 1 сніданок;

§ Вхідні квитки (згідно програми);

§ Страховка.

§  Факультативні програми;

§  Харчування;

§  Особисті витрати;

§  Переїзд: Черкаси – Сміла, Сміла - Черкаси