<<<<   назад

БИОСФЕРНЫЙ  ЗАПОВЕДНИК  
АСКАНИЯ-НОВА

Біосферний заповідник Асканія-Нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок типчако-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані птахи та звірі майже з усіх країн світу. Дикі тварини утримуються на волі або в напівневолі. Велику частину території займає живописний ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії!

Заповідник Асканія Нова відрізняється від інших заповідників тим, що на його території, крім місцевих, аборигенних, степових видів дикої фауни, добре прижилися багато рідкісних тварин, привезені не тільки з Європи та Азії, але з Африки, Австралії та Америки.

У своєрідному зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин. Зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, страуси. У степу пасуться лами, шотландські поні, дикі коні - тарпани (кінь Пржевальського), американські бізони, буйволи кафрські, сайгаки - найдавніші копитні, ровесники мамонтів.

Якщо Ви любите птахів і тварин, запах степу і квітів або ви втомилися від міської суєти, то швидше відвідайте заповідник, Вас очікують там незабутні хвилини єднання з природою і по-справжньому душевний відпочинок.

Програма екскурсійного туру:


1 день:

23.00 Виїзд із м.Черкаси.

2 день:

8.00 Приїзд в Асканію-Нову. Вільний час.

9.00 Екскурсії: сафарі на Чапельський Під., ботанічний сад. зоопарк.

14.00 Вільний час.

15.00 Виїзд із Асканії-Нова.

24.00 Приїзд в м.Черкаси.


До вартості входить:

    -      проїзд комфортабельним автобусом;
     -     вхідні квитки;
     -     екскурсія;
     -     страховка;
     -     супровід від тур компанії.