<<<<   назад

ЗАЛИШ МАМУ ВДОМА!

 

 

 

 

Інтерактивний одноденний дитячий тур  на агрофірму з дегустацією та розвагами.

 

8.00 Виїзд групи з м. Київ.

10.30 Інтерактивна розважальна програма «Залиш маму вдома!».

Хочиш втекти від напруженого ритму міського життя та зануритися в неквапний сільський побут, хочиш поєднати відпочинок з активними самодіяльними подорожами, прагнеш веселого відпочинку на природі й спілкування зі світом живого – залишай маму вдома і приєднуйся до нашої екскурсії.

У вас є унікальна можливість відвідати Агрофірму «Маяк».

На Вас чекає цікава екскурсія та захоплюючі агророзваги: мандрівка кукурудзяним та солом’яним лабіринтами, знайомство та спілкування з коровами та телятами ,катання на квадроциклі та barel train. А також Ви відвідаєте музей старовинних пристроїв для переробки молока.

Розпочинається екскурсія із відділення, де розміщують тільних корів. Потім показують місцезнаходження новонароджених телят. Після теляток, екскурсовод підводить познайомитися з татом цих породистих телят – бичком Августом. Його розміри вражають всіх: і дорослих і малих, а захоплююча розповідь екскурсовода не залишить поза увагою нікого.

На фермах стадо безроге, корівки чисті, аж лосняться. Двічі на рік «манікюр-педикюр» на копитах роблять і заносять навіть ці дані в комп’ютерний паспорт разом із щепленнями, операціями і графіком готелів та надоїв

На фермах механізоване прибирання, вентилятори із зрошенням в усіх приміщеннях, адже тварини не переносять високих температур і шкідливих випарів. А ще для кращої продуктивності, корів тут доять під музику.

По завершенню екскурсії весела пауза – фотографування у костюмчиках. Група екскурсантів одягає яскраві костюмчики з окремими літерами і складає словосполучення: «Я люблю молоко», «Агрофірма Маяк», і фотографується на згадку.

11.30 Прогулянка по Кукурудзяному лабіринту (3,7 га). Прогулянка по солом’яному лабіринту.

За бажанням участь у квесті, пошук скарбів, анімаційна програма.

Кукурудзяний лабіринт – це розвага нової генерації, новинка, яка цікава будь-якій віковій категорії. Кукурудзяний лабіринт вирізаний просто неба на кукурудзяному полі. Розміщується на 3,7 га. Доріжки лабіринту знаходяться між рядками кукурудзи. У лабіринті на вас чекають 15 км заплутаних доріжок, де можна знайти безліч цікавих подарунків та головний приз безкоштовну екскурсійну поїздку.

Солом’яний лабіринт це гра простору; польова гра нової генерації на території, забудованій солом’яними конструкціями.

Сучасні діти звикли до техніки. Дехто навіть називає їх «кнопкове покоління», маючи на увазі, що звичка натискати на кнопки тепер формується із самого раннього віку. В результаті дитина мислить по-іншому, інакше сприймає навколишню дійсність. Дитячі розваги, актуальні в середині та кінці двадцятого століття, зараз не зрозумілі дітям й викликають труднощі. Серед безлічі сучасних розваг «живі» лабіринти, мабуть, єдині приносять користь та є тими з небагатьох забав, які не втратили своєї привабливості.

13.00 Обід.

14.00 Катання досхочу на квадроциклі (баггі) та  barrel train.

15-00 Відвідання фірмового магазину ковбас.

16.00 Від’їзд у м. Київ

19.30 Прибуття до м. Київ

 

 

Вартість:  650 грн. (ціна актуальна для груп від 30 осіб)

 

До вартості входить:

До вартості не входить:

-         Проживання;

-         Харчування;

-         Транспортне обслуговування;

-         Екскурсійне обслуговування;

-         Екскурсії та вхідні квитки (згідно програми)

-         Супровід;

-         Страховка.

 

-         Факультативи;

 

-         Особисті витрати.