<<<<   назад

Машина часу  

 

 • 1 день

  8.00 Виїзд групи із Києва

  10.00 Прибуття в м. Канів

  10.15 Тематична екскурсія «Машина часу»

  Житель міста Канів Черкаської області експериментує з автомобілями, перетворюючи їх у чудернацький і незвичний транспорт: серед його «піддослідних» є й автомобіль ЛуАЗ виробництва Луцького автозаводу.  Машину перетворив на аналог знаменитого Гелендвагена: повнопривідного позашляховика Mercedes-Benz G-класу

  В якості «донорів» використовує існуючу техніку: ВАЗи, ГАЗи, УАЗи всіх мастей, японські, рідше німецькі позашляховики.

  В Каневі – справжнє сховище експериментальних автомобілів. Вони – результати втілення цікавих, часом несподіваних ідей їх власника. Тільки на одному майданчику нараховується понад 40 нестандартних машин.

  11.30 переїзд до Тематичного села «Подорож в країну Мамонтландію»

  12.00 -12.30 обід

  12.30 Екскурсія та розваги в тематичному селі «Подорож в країну Мамонтландію»

  На території села у 1965 р. археологами була відкрита стоянка мисливців на мамонтів. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15-20 тисяч років, полягає в тому, що на її території знайдено чотири споруди з кісток мамонтів. Межиріцькі споруди – єдині в світі, вони не мають аналогів на жодному континенті. Залишки однієї з споруд до цього часу зберігаються на території села.

  На основі цієї теми створені тематичні розваги. Тут на вас Чекають виготовлення власноруч сувенірів та смаколиків, цікаві майстер-класи та пригоди на полюванні, де ви перетворитесь в справжніх первісних людей, одягнувши хутряні строї. А  ще ви пройдете цікаві випробування, збудуєте з підручних матеріалів тимчасове помешкання, зустрінетесь з мамонтеням та посмакуєте смачною мисливською кашею.

  16.00 переїзд до м. Черкаси

  17.00 екскурсія в с. Моринці «Пароплав Бджілка»

  Багатьох дослідників вітчизняного річкового пароплавобудування, поза сумнівом, дивувала першість мошнівських майстрів у корабельній справі, адже в ті часи вже діяли потужні, щедро фінансовані з царської казни, судноверфі в Миколаєві та Херсоні. Проте з їхніх стапелів тоді спускали на воду переважно фрегати, які в Чорному і Середземному морях протистояли ескадрам Османської імперії. У Мошнах за сприяння графа Воронцова в 1823 році збудували перший на Дніпрі плоскодонний дерев’яний пароплав для цивільної служби, назвавши його на честь невтомної Божої комахи «Бджілкою».

  18.00 приїзд до м. Черкаси, поселення в готель. Вечеря.

  19.30 теплохідна прогулянка по р. Дніпро акваторією м. Черкаси.

  21.30 повернення до готелю.

   

 • 2 день

  8.00 Сніданок.

  9.00 Переїзд до м.Сміла.

  9.40 Екскурсія «Пам’ятник-музей паровозу» станція ім. Т. Шевченко

  На пероні Південного вокзалу стоїть пам`ятник, встановлений до 100-річчя станції. Це паровоз зі старим вагоном. У вагоні зроблено музей станції Бобринська. У приміщенні головного вокзалу встановлена меморіальна дошкаа  в честь засновника станції графа Бобринського.

  Перед приміщенням Південного вокзалу на привокзальній площі – пам`ятник Шевченко. Нинішнє приміщення вокзалу, станції  ім. Т.Шевченко построєно у 1930-х та реконструйовано  на початку 2000-х років спеціально до пуску “Столичного експреса”.

  10.30 Переїзд до с. Шевченкове.

  11.30 Екскурсія «Батьківщина Т. Г. Шевченка». (факультативно)

  (Шевченкове – Моринці – Будище)

  Мальовничі села Моринці, Шевченкове у 1992 році об’єднані у державний історико-культурний заповідник “Батьківщина Тараса Шевченка”. Заповідник нараховує 43 пам’ятки історії та культури. Центр заповідника – колишня садиба Тарасових батьків у с. Шевченковому (Кирилівка), на території якої ще у 1939 р. відкрито літературно-меморіальний музей Т. Шевченка. За кілька сот метрів – хата дяка, де навчався малий Тарас. В с.Моринцях туристи мають змогу побачити будинок, де народився поет.

  14.00 Обід.

  15.00 Інтерактивна мілітарі-екскурсія до якої входить  відвідання воєнно-патріотичного музею катання на танках типу БТР та ін., а також відчути себе справжнім солдатом, пострілявши зі зброї, що належала учасникам ІІ Світової війни!!!

  18.00 Виїзд до м. Київ

  21.00 Приїзд до  м. Київ .

   

  Вартість: 1600 грн. (ціна актуальна для груп від 30 осіб)

   

  До вартості входить:

  До вартості не входить:

  -          Проживання;

  -          Харчування;

  -          Транспортне обслуговування;

  -          Екскурсійне обслуговування;

  -          Супровід;

  -          Страховка.

  -   Екскурсії та вхідні квитки (згідно програми;)

  -        Факультативи;

  -          Особисті витрати.