<<<<   назад

Код Нацii  

 

 • 1 день

  7.00 Виїзд групи з Києва

  10.30 прибуття в с. Легедзино

  11.00 Екскурсія: «Предки нації»

  Трипільська культура – це історичний пласт, який можна вважати феноменом всесвітньої історії, тому що це межа праісторії та історії. Ця культура виникла разом з культурами Месопотамії та Єгипту – відкрила шлях людству до сучасної цивілізації.

  Знахідки археологів свідчать про розвинене релігійно-філософське життя трипільців. Високий рівень культури та мистецтва продовжує дивувати світ. Символіка трипільської  кераміки прослідковується в орнаменталістиці України й сьогодні.

  Знайдені тут артефакти лягли в основу музею, який влаштовує цікаві акції. На свята Івана Купала  і фестиваль Трипільської толоки до Легедзино з’їжджаються сотні людей.

  Екскурсія до державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура», занурить у світ трипільців, познайомить з їхнім побутом, віруваннями, культурою.

  13.00 Обід  (дегустація Трипільських хлібів, борщ, парне молоко, узвар, пироги)

  14.00 Переїзд до м. Тальне

  14.30 Екскурсія: «Старовинна загадка Черкащини»

  У привітному та гарному містечку Тальне, неподалік річки Гірський Тікич знаходиться палац графа Шувалова – або ще – мисливський замок. Історія палацу така ж далека та загадкова, як і дата його створення, а це було понад 200 років тому. Сьогодні замок – частина Тальнівського парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

  17.00 Переїзд до с. Головківка

  19.30 Поселення. Вечеря

  20.30 Вечірні посиденьки біля вогнища  «Козацькі байки»

   

   

 • 2 день

  8.00 Сніданок.

  9.00  Екскурсія «Жива вода».

  Лікувальні властивості джерела «Живун» були відомі ще до н.е. Козаки і гайдамаки теж віддавали шану цій воді, лікуючи нею рани.

  Потужність джерела коливається в межах 0,5 л. за хвилину, а вода з нього за своїм складом близька до знаменитої «Нафтусі»: слаболужна, слабо-мінеральна, зі слідами родону.

  За легендою, Святий апостол Андрій Первозванний та його учні, проходили повз Холодний Яр спекотного літа. Коли їм захотілося пити, то апостол вдарив своїм посохом об землю і з того місця потекла прохолодна вода. Так і утворилось джерело "Живун". Вода в ньому ніколи не замерзає.

  11.00 Переїзд до с. Суботів.

  11.30 Екскурсія «Три криниці»

  Неподалік від міста Чигирин Черкаської області, на правому березі річки Тясмин, розкинулося мальовниче село Суботів - частина Історико-культурного заповідника . А в 18 столітті на цій землі розташовувався невеличкий хутір, що належав гетьману Богдану Хмельницькому. Тут знаходилося його родовий маєток. Трохи осторонь від центру села до сьогоднішніх днів збереглися три колодязя, які були вириті за розпорядженням самого гетьмана в пам`ять про доблесних запорізьких воїнів, загиблих в боях. Криниці в той час обслуговували козацький лазарет. Згідно з повір`ям, їх копали 3 козака на місці цілющого ключа - його водами місцевий старець зцілював поранених. З часом, ці криниці стали називати колодязями любові. Існує легенда: якщо дівчина покуштує води з кожного з них, то знайде красу, доброту і розум, а головне - любов. Тому на одному з них завжди лежить черпак, прикріплений до довгій палиці - всі бажаючі можуть тут вдосталь напитися цієї «чарівної» води.

  Купання  у купальні біля криниць : Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

  13.00  Переїзд до м.Чигирин

  13.30 Обід

  14.30 Екскурсія «Місцями козацької слави».

  Чигиринщина – земля козацької слави. Це батьківщина великого сина України, видатного полководця Богдана Хмельницького. В центральній частині міста височіє Богданова (Замкова) гора, на вершині якої збереглися залишки могутньої фортеці та споруджено монумент Б. Хмельницькому, а біля підніжжя гори розмістився музейний комплекс.

  Під час екскурсії  туристи відвідують:

  ·      Музей Б.Хмельницького.Оглядова екскурсія «Резиденція Богдана Хмельницького».

  18.00 виїзд до м. Київ

  21.30 приїзд до м. Київ

  Вартість: 1950 грн. (ціна актуальна для груп від 30 осіб)

            До вартості входить:

  -          Проживання;

  -          Харчування;

  -          Транспортне обслуговування;

  -          Екскурсійне обслуговування;

  -          Супровід;

  -          Страховка.

     До вартості не входить:

  -   Екскурсії та вхідні квитки (згідно програми;)

  -        Факультативи;

  -          Особисті витрати.