<<<<   назад

м.Канів

 

 

 

 

Над сивим Дніпром співає кобзар. Розвиває вітер буйного чуба, велично і суворо лунають слова народної думи, розповідаючи про звитяжні козацькі походи, про любов до рідної землі… Так зустрічає своїх гостей Канів

Канів – сучасне місто з комплексом культурних закладів і місць відпочинку.

Для світового українства Канів відомий як місце поховання великого Українського поета, демократа – Тараса Шевченка. Саме тут, на Канівських горах він мріяв збудувати хатину. Але не судилося, доля вирішила інакше: вічний спочинок знайшов Тарас на Чернечій горі.

Паломництво до могили великого Кобзаря на Чернечу гору підкреслює загальновизнаність та значимість цього міста. Віддати шану співцеві України йдуть не лише місцеві жителі, а й люди з усіх куточків світу.

Гордість міста - Шевченківський заповідник, заснований в 1925 році.

В десяти залах літературно - меморіального музею Т.Г.Шевченка зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму.

На південь і захід від Тарасової гори простягається природний заповідник - унікальний пам'ятник історії, археології, геології та палеонтології.

Унікальна пам'ятка Успенський собор закладений 1144 р. Всеволодом Ольговичем - батьком визначного полководця Київської Русі, героя "Слова о полку Ігореві" Святославом Всеволодичем. Об'єднана Руська Рать під проводом Великого князя Київського Святослава Всеволодовича виступала з Канева супроти навали половецьких орд.

 

 

 

Програма екскурсійного туру:

 

  7.00 Виїзд з м. Черкаси

10.00 Приїзд до м. Канів. Екскурсії (музей, Тарасова гора, Тарасова світлиця)

14.00 Обід (пікнік на природі з частуванням пшоняного кулішу).

15.00 Виїзд з м. Канів.

18.00 Приїзд до м. Черкаси.

 

До вартості входить:

 

-         проїзд комфортабельним автобусом;

-         екскурсія по дорозі;

-         обід;

-         страховка;

-         супровід від тур компанії.

 

До вартості не входить:

 

-         вхідні квитки та екскурсія в музеї;

-         особисті витрати;