<<<<   назад

Паломництво до
І  Т  А  Л  І  Ї

Польща – Краків, Ченстохов, Уйковіци

Італія - Рим, Ватикан,Венеція, Барі,

Австрія – Відень.

 

1.день:

виїзд зі Львова о 5:00 ранку (залізничний вокзал), перехід через польський кордон, відвідини чоловічого монастиря Ватопедської Божої Матері в Уйковіцах, відвідини Кракова, нічліг у готелі в Ченстохові.

2.день:

сніданок , відвідини Санктуаріум у Ченстохові, молитва перед чудотворним образом Ченстоховської Матері Божої, переїзд через Чехію та Австрію до Італії, нічний переїзд до Венеції.

3.день:

відвідини Венеції: Базиліка і Площа св. Марка, міст Ріальто, переїзд на нічліг у готель біля Риму.

4.день:

сніданок, відвідини Ватикану, Собор св. Петра, час для купівлі сувенірів, Рим античний: Фортеця св. Ангела, Площа Навона, Фонтан ді Треві, Колізей зовні, Іспанські Сходи, Пантеон, нічліг у готелі біля Риму.

5.день:

сніданок,від’їзд до м.Барі – базиліка Св.Миколая (мощі Святого Миколая), служба Божа. Вільний час – купання в морі. Нічліг у готелі біля Риму.

6.день:

сніданок, Базиліка св. Павла, Базиліка св. Івана на Лятерані, Базиліка Матері Божої Більшої.

7.день:

Переїзд до Відня. Екскурсія по Відню (харчування за власний рахунок) та виїзд до Львова.

8.день:

приїзд до Львова вранці.Приїзд до Києва ввечері.


У вартість поїздки входить: нічліги у готелях, сніданки при готелях, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

 Додаткові витрати: оплата візи ( пенсіонерам та учням віза надається безкоштовно) та всі екскурсії Краковом, Ченстоховом, Венецією, Ватиканом,  Римом та Віднем