<<<<   назад

Свята земля Ізраїлю Свята земля Ізраїлю Свята земля Ізраїлю

    Вифлеєм – Ейн-Карем – Єрусалим – Єрихон – Мертве море – Табха – Капернаум – гора Блаженств – ріка Йордан – гора Фавор – Назарет – Кана Галилейська – Тель – Авів


04 – 11 січня 2015 р.             8 дней / 7 ночей             Вартість туру $880 + 100 грн.


Тиждень подорожі по Ізраїлю та Палестині разом з паломниками з різних міст України, подарує вам гарні враження на цілий рік.


Паломництво до Ізраїлю на Святу Землю. Ми побуваємо в унікальних для кожного християнина місцях, там, де провів своє земне життя Спаситель, де він був розіп’ятий і звідки вознісся на небо.


 • 1 день. Переліт в Тель-Авів.

  Збір групи в аеропорту "Бориспіль". Переліт в Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переїзд до Тверії, поселення в готель, вечеря, ночівля.

   

 • 2 день. Християнська Галілея.

  Сніданок. Відвідання святих місць в околицях моря Галилейського. Табха (місце чуда преумноження хлібів і риб). Гора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді. Капернаум – «місто Ісуса». Церква дванадцяти Апостолів. Галілейське озеро. За бажанням – обід з рибою Св.Петра (опл. додатково). Омовіння в водах священної ріки Йордан. Повернення до готелю, вечеря, ночівля.

  Тбілісі. Собор св. Трійці Фортеця Нарікала Тбілісі – місто гарного настрою

  на горі Фавор

  Кана Галилейська

  Назарет

   

 • 3 день. Гора Фавор, Назарет, Кана Галилейська.

  Сніданок. Гора Преображення (гора Фавор). Назарет – місто Благовіщення, де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння. Храм Благовіщення.Столярна майстерня Св. Йосифа, «Церква-синагога», церква Архангела Гавриїла, Джерело Діви Марії. Канна Галілейська – місце сотворіння першого чуда Ісуса Христа - перетворення води в вино на шлюбній гостині. Переїзд в Вифлеєм, поселення в готель, вечеря, ночівля.

   

 • 4 день. Єрусалим.

  Панорама Єрусалиму . Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церква «Сльоза Ісуса» (Домінус Флевіт, місце, де Христос оплакував майбутню долю Єрусалиму), Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), «Церква Всіх Націй» (Базиліка Страстей Господніх). Гробниця Діви Марії. Місце Вознесіння Господнього. Монастир «Pater noster». Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Дорміціон – Бенедиктинський монастир. Місце Успіння Богородиці. Церква «Піючого когута». Стіна Плачу. Повернення до готелю, вечеря, ночівля.

  Храм Гробу Господнього Єрусалим – Цеpква всіх націй Єрусалим – Гетсиманський сад

  Храм Гробу Господнього

  Єрусалим – Цеpква всіх націй

  Єрусалим – Гетсиманський сад

   

 • 5 день. Єрусалим.

  Сніданок. Паломництво до Єрусалиму – міста всіх міст. Вифезда – "овеча купель”. Церква Св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

  Via Dolorosa - Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Мабуть, цей день є найважливіший та найвеличніший у всьому паломництві....

  Вільний час для прогулянки містом. Повернення в готель, вечеря, ночівля.

 • 6 день. Монастирі Юдейської пустелі – Єрихон, Мертве море.

  Сніданок. Виїзд в Юдейську пустелю. Єрихон. Наскельний монастир «Спокус». Підйом на гору Спокус, де диявол спокушав Ісуса Христа (підйом на фунікулері – $ 15 з людини, пішки – безкоштовно).

  Далі нас чекає переїзд пустелею до Мертвого моря – найнижчої точки на планеті. Відпочинок на Мертвому морі з обідом (10 – 15 $ з особи) та відвідуванням магазину косметики Мертвого моря.

  Via Dolorosa Via Dolorosa Via Dolorosa

  Via Dolorosa – Хресна дорога вулицями Єрусалиму, якою Христа вели на Голгофу


  Історія Кумранських печер на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Відвідування Грецького монастиря св. Герасима в пустелі.

   

 • 7 день. Вифлеєм та Єрусалим.

  Сніданок. Вифлеєм. Храм Різдва Христового. Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя. Каплиця св. Олени, Молочний грот, вільний час. Переїзд в Єрусалим. Ейн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети (матері Івана Хрестителя). Джерело Марії. Місця пов’язані з Іваном Предтечею. Повернення до готелю, вечеря, ночівля.

 • 8 день. Хайфа, Тель-Авів.

  Сніданок. Хайфа. Храм пророка Іллі. Кармелітський монастир «Stella Maris» («Зірка моря»). Панорама Бахайських садів. Переїзд в Тель-Авів, виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт до Києва.

 

 

У вартість входить:

страхування, авіапереліт в обидві сторони, проживання в готелі 3*, 4* 7 ночей (сніданок, вечеря - шведський стіл), трансфер автобусом на весь час перебування, гід, супровід керівника групи.

 

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителів українських церков.

 

Додатково оплачуються:

вхідні квитки, чайові водієві і гідові по $ 2 в день, підйом на г. Фавор та ін. (разом до $ 50 за весь тур), дорога до Борисполя і назад, особисті витрати;

 

* Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.